Tradičně pár fotografií z výběrových 26. hrnčířských trhů 10. a 11. září 2022 v Berouně

Archiv
23. 9. 2022 | J. S. Izbická

Děkujeme, že jste si naše berounské trhy opět nenechali ujít! Není nad skvělé publikum…

Prosíme, berte na vědomí, že se jedná o akci veřejného charakteru a je audiovizuálně dokumentována. Budete-li na fotografii a se zveřejněním fotografie z této akce nesouhlasíte, napište nám. Vaše fotografie bude z výše uvedených webů ihned odstraněna. Ostatní viz obecné nařízení o ochraně osobních údajů GDPR.

Ráda bych Vám poděkovala za organizaci a pořádání vyhlášeného keramického trhu v Berouně. Byl to můj první keramický trh v tomto kouzelném městě. Byla jsem s mým mužem nadšená nejen z nádherné atmosféry keramických trhů i samotného města, ale také z návštěvníků trhu, u kterých bylo vidět, že keramiku mají rádi a toto řemeslo obdivují. Neodradily je ani chvilkové přeháňky. Někteří cestovali dokonce z daleka.

Mám moc ráda se setkávat se svými zákazníky na trzích osobně a někdy mě i dojímá skutečná radost zákazníků z výrobků, co si ode mě koupí. Ta zpětná vazba od nich mně i někdy naplňuje a říkám si, že moje práce má třeba i nějaký smysl, pokud dělá radost, když tedy nepočítám to, že samotná tvorba a její proces dělá radost zase mě :).

Nesmím zapomenout na samotné keramiky, pospolitost a přátelská nálada mezi námi mě vždy baví. I proto se vždy těším na další keramické trhy. Jeden druhému si vypomůžeme, když je potřeba, dostávám rady a mezi keramiky, to se musím pochlubit, mám už i hodně přátel a to díky i takovýmto akcím, kde se můžeme potkat. Prolnout práci, vzájemné setkávání s úžasnými stejně smýšlejícími lidmi se stejným koníčkem, prožít příjemný víkend a pobavit se u toho s přáteli je k nezaplacení.

Za to patří Vám díky, že pro nás organizujete takové velkolepé akce. Takže za nás keramiky, a dovolím si i za návštěvníky trhu, ještě jednou poděkovat za krásný víkend na Berounských trzích. A těším se zase na příští trh.

S pozdravem

MgA. Kristýna Tůmová

Hrnčířské trhy Beroun