Seznam vystavovatelů na 20. hrnčířských a řemeslných trzích v Berouně dne 7. a 8. května 2022

První strana
8. 4. 2022 | J. S. Izbická

Seznam vystavovatelů

S Baláž Roman KERAMICKÁ DÍLNA AD keramika drátenictví
O15 Banda Ladislav KAVÁRNA PATRO domácí langoše
K8 K8a Bartoníček Jan KARŠTEJNSKO.CZ trdelník vinařství BZENEC prosecco limonády
55A Bednářová Mirka ŘEZBÁŘSKÁ DLÁTA řezbářská dláta drobné dřevořezby
L11 Bělohlávková Hana RUČNĚ VYROBENO háčkovaná zvířátka
Pa Beňák Pavel SÝROVÉ SPECIALITY BEŇÁK domácí výroba slovenské sýry
B4 Berounská keramika MUZEUM BEROUNSKÉ KERAMIKY keramika
O3 Beyerová Marcela KERAMIKA M. BEYEROVÁ keramika
J11 Bílková Zita TEXTILNÍ HRAČKY A DEKORACE BÍLKOVÁ textilní hračky bytové dekorace
71 Blažková Monika MONYS DESIGN háčkované módní doplňky a bytový design
O1 Boksa Konrad MK BOKSA keramika
49 Brožová Magdalena PODBRDSKÁ KERAMIKA keramika
65 Büchler Martin KERAMIK CZ keramika
K Crlovi Renata a Jaroslav KERAMIKA KAMPANELA keramika
P38 Čádovi Eva a Michal KERAMKA ČÁDOVI keramika
L Čermákovi Zuzana a Jiří ZAJ KERAMIKA keramika
J1 Červinka Jiří ZAHRADNICTVÍ ČERVINKA zahradník
F Demartini Petra PETRISIMO slané sladké koláče
O7 Denková Štěpánka KERAMO KNOFLÍKY keramické knoflíky šperky
5 Diduchová Barbora EMA MAMISU keramika
J5 Dobrý Petr PETR DOBRÝ ŘEZBÁŘ řezbář
38 Dohnálek Jiří KERAMIKA DOHNÁLKOVI keramika
19 Doležal Michal KERAMIKA DOLEŽAL keramika
7A Doležalová Karolína ŠPERKY & VITRÁŽE sklo vitráže  šperk
S2 Douša Robert Ála huť & ROBERT DOUŠA A SYN historické sklo
L7 Dub Tomáš KERAMIKA DUB keramika
21 Dudková Dagmar PATCHWORK DUDKOVÁ patchwork
42 Dvořáček Zdeněk ZLOBIVÁ KOČKA keramika
15A Fajt Luděk KERAMICKÁ DÍLNA FAJT keramika
L  L1 Fikarová Stefanie VIRUNGA s.r.o. exotické ovoce nápoje z cukrové třtiny a kokosů
R Fišer Václav ATELIER FIŠER keramika
Fo Foldyna Tomáš AQUASLOUPKY.cz keramika
Q Folíř Patrik HRNČÍRNA TVRZICE keramika
19A Foltová Hana KERAMIKA FOLTOVÁ keramika
27 Folvarčná Monika VITRÁŽE MONA sklo vitráže
P24 Gilchrist Jana GALERIE NA DRÁTKU drátenictví
O11 Gothardová Petra KERAMIKA PETRA keramika
Xa Gouzer Marc a Lucie FRANCOUZSKÉ LAHŮDKY francouzské lahůdky paella
73 Grecová Vanda VANDA & VALERIE keramika
L5a Grossmanová Terezie SANANIM z.ú. chráněná dílna keramika
L20 Hájkovi Marie a Milan ART TIFFANY sklo vitráže lampy
L13 Hamerník Jaroslav KERAMIKA HAMERNÍK keramika
L22 Hanzlíková Monika FLAMEA svíčky přírodní květ dekor
P23 Hanzlíková Soňa KRÁMEK STŘÍBRNÁ ŽÁBA textilní tvorba s radostí a pro radost
21A Hartl Pavel SKLÁŘSKÁ DÍLNA V ZÁHOŘÍ skleněné figurky a šperky
P Hejhalová Veronika KERAMIKA VERONIKA keramika
P7 Hejrová Renata KERAMIKA HEJROVÁ keramika
L15 Hejtmánek Dominik SRNA sklo recyklace
P26 Hendrychová Denisa ASINED.GARDEN barevné ručně malované květináče
Ta Hladký Jiří SLANÝ PRECLÍK preclíky slané
31 Hnátková Monika ZAKÁZKOVÁ KERAMIKA HNÁTKOVÁ keramika
77A Holečková Mirka STROJOVÉ VÝŠIVKY – KROJE strojové výšivky kroje
L37 Horálek David KERAMIKA HORÁLKOVI keramika
L26 Houdková Yveta – Boudníková Petra ART-YVAH + KERTAG autorské tašky z voskovaného plátna a kůže
W Houška David PIVOVAR VŠERADICE pivo limo Muflon
L24 Hrachovinová Miluše KERAMIKA Z LITOVLE keramika drátenictví
65A Hrbková Lucie ČAJOVÉ BYTOSTI keramika
44 Hrubý Zbyšek ATELIER HRUBÝCH keramika
L32 Hubáčková Iva – Petrák Klára ATELIÉR HUBART keramika
9A Hubená Barbora DŘEVĚNÁ DÍLNA dřevěná dílna hračky loutky
B9 Hudeček Ján MATCHA TEA zelený čaj z Japonska
G Hušner Roman ZAHRADNICTVÍ HUŠNER zahradník
51 Hýsková Denisa KERAMIKA DENISA keramika
P19 P19a Chnápkovi Silvestra a Jaroslav KERAMIKA OSVRAČÍN keramika
69A Chudý Jiří JE KERAMIKA keramika
17A Jandovi Jiřína a Štěpán KERAMIKA JANDOVI keramika
F2 Janečková Pavla PROSTĚ PLACKY obilné placky pečené na plátech
P9 Janek Evžen TKANÍ EVŽEN ruční tkaní
L43 Jánská Klára KERAMIKA KLÁRY JÁNSKÉ keramika
M Jarošek Tomáš HARMONIE ZVUKU zvonkohry a hudební nástroje
L41 Jenšovská Věra KERAMIKA JENŠOVSKÁ keramika
O5 Jindra Petr LUČIŠTNICE luky praky talismany
77 Jirásková Kateřina KACHNOPES malba na textil recyklace
P18 P18a Jungvirthová Helena JASMÍN.cz keramika s čajovnou
1A Kalaš Václav – Novotná Eva ATELIER KERAMIKY keramika
33A Kalfus Michal KERAMIKA KALFUS keramika
S3 Kalkuš Vašek KARAMELOVÝ SEN český karamel karamelová citronáda šaktí
61A Kapounová Ivana KERAMIKA IVANA KAPOUNOVÁ keramika
29 Klabouch Pavel PAVEL KLABOUCH DŘEVOŘEZBA nože a řezbarstvi
23A Klapková Iva KERAMICKÝ ATELIÉR IVA KLAPKOVÁ keramika
I Klener Petr COFFEE IMRVÉRE kavárna
D Kohoutová Hana ROOSTER SAUSAGE GOURMET víc než hot dog
O2 Kochová Marina A ATELIER vazba květin drátenictví
K2 Kolajovi Renata a Pavel KERAMIKA KOLAJOVI keramika
L38 Koller Martin KERAMIKA KOLLER keramika
J12 Kopecký Oldřich FIT COMPANY lázeňské oplatky Poděbrady
L36 Koplová Daniela MYDLIDĚDĚK včelí produkty svíčky mýdla medovina
O12 Kordová Štefanová Zuzana KERAMIKA S ÚSMĚVEM keramika
13 Kosovi Martin a Daniela KERAMIKA KOSOVI porcelán
L8 Kovács  László Zamak – Agnes Bely BÉLA ÁGNES / KOVÁCS LÁSZLÓ keramika
7 Kučerňák Milan DŘEVOVÝROBA KUČERŇÁK dřevovýroba s rodinnou tradicí
L40 Kučerová Bronislava KERAMICKÝ SVĚT keramika
63A Kučerová Eva EK KERAMIKA keramika
V Kukuczka Marcel MEZZE PLUS řecké delikatesy olivy
33 Kunc Zdeněk KUNCGLASS hutní a broušené sklo
61 Kuntová Alena KVĚTINÁŘSTVÍ tropické rostliny a sukulenty keramika
5A Kupková Dana TKANÍ BARVENÍ KUPKOVÁ tkaní barvení šperky tašky
79A Kydal Ota KERAMIKA NEJEN DO STARÉ CHALUPY keramika
L42 Lacza Luca LACZA LUCA RUHÁI oděvy přírodní barvení
45 Lakatos Bea YAMUNA mýdla přírodní kosmetika
X Lekavý Jan VINAŘSTVÍ LEKAVÝ vinařství
P2 Lepizsán Attila LEPIZSÁN BAGS kožené kabely
E Lerch Hynek MINI DONUTS mini koblihy
L35 Linhartová Ivana PEČIVO OD SRDCE pekařství
3 Linhartová Radka LINHARTOVÁ RADKA porcelán
3A Lukács Tibor FAUNA TRADE dřevěné hračky puzzle
29A Lutkovi Martina a David SLKO PODLIPKA skleněný šperk fusing
55 Macháčkovi Ludmila a Pavel KERAMIKA PALMA keramika
P16 Majíčková Gabriela KERAMIKA MAJÍČKOVÁ keramika
U Marimonová Markéta MARIMONOVI DOBROTY VE SKLE nakládané utopenci hermelín masové kuličky
K10 Mikulášová Barbora Nikko B. kosmetika kosmetika pro milovníky vůní a dotyků
P31 Mikulová Marie KERAMIKA MARIE MIKULOVÁ keramika
P42 Mitana Pavel MITANOVI kožené kabely opasky peněženky galanterie
S6 Mocek Mikuláš MIMOART keramika
K12 Motlová Jana DIVA klobouky které sedí
43 Mrázek Miroslav KERAMIKA MRÁZEK keramika
L28 Musilová Ivana KOCOURKOV V KAPLI keramika
F1 Namastaey India NAMASTAEY INDIA indická kuchyně
P27 Nepevná Vlastimila KERAMIKA ROSICE keramika
P33 Neufuss Karel NEUFUSS KERAMIKA keramika
36 Novák Jan ČESKÝ SMALT smaltované nádobí našich babiček
73A Novák Miroslav KERAMIKA NOVÁK keramika
S4 Nováková Helena PERNÍČKOVI perníkové sladkosti
L9 Nováková Půlpánová Monika ZVESELA keramické omalovánky
57 Nožičková Petra FABRIKA UMĚNÍ KERAMICKÉHO keramika
P22 Obšívač Jindřich JOGS – GLASS STUDIO umělecké sklo
O Oliva Ladislav SKLÁŘSKÉ STUDIO OLIVA sklárna šperk
P40 Oršulíková Stanislava KERAMIKA ORŠULÍK keramika
O14 Ott Jan OŘECHY OTT JAN ořechy pražené v cukru
25A Ouhrabková Marcela SKLENĚNÝ RÁJ KM sklo skleněné květiny
11 Palme Pavlína KERAMIKA PALME keramika
K4 Panov Ivan CERAMIC – STUDIO keramika
75 Papala Josef DŘEVOVÝROBA PAPALA dřevěné výrobky do kuchyně hračky
A Pavelková Alena GUACAMOLE ALWAYS FRESH mexická kuchyně
46 Pecko Pavlína MOZAIKA keramická mozaika
59A Pelikánová Pavla KERAMIKA PELIKÁN keramika
P37 Pešulová Pavla ARTICLES bytové doplňky textil dřevo
15 15a Pichovi Věra a Josef ATELIER RADOST keramika drátenictví
25 Pikartová Eva KERAMICKÝ ATELIER PIKARTOVÁ keramika
J2 Podgornova Iryna Rena ODD jewelry autorský šperk stříbro s charismatem
57A Pospíšilovi Jarka a Ervín KERAMIKA A DRÁTENICTVÍ POSPÍŠILOVI keramika drátenictví
34 Pošustová Marcela – Placáková Eta KERAMOS keramika
P3 Považovaná Petra PEDIG – PEDIG barevné pletené košíky pedig
K1 Prášil René RENÉ PRÁŠIL- UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ umělecké kovářství
P5 Priščáková Miroslava MIRČINA MÝDLA přírodní mýdla přírodní kosmetika
J9 Procházka Josef KOŽENÉ VÝROBKY PROCHÁZKOVI ručně zdobená hovězí kůže opasky taštičky pouzdra
53 Prokšíková Jitka MÝDLÁRNA U DVOU KOČEK aromaterapeutická mýdla přírodní kosmetika
C Rákosník Marek NATUREL s.r.o. občerstvení medovina
L5 Raunigr Pavel FORTEL česká keramika keramika
S5 Ročárková Lucie LUCYCAN sojové vonné svíčky betonové nádoby
S7a Rod Jaroslav DRÁTENICTVÍ ROD drátenictví
J Roháč Tomáš MOŠTÁRNA LOUNY mošty limonády koktejly
L2 Rondoš Ondřej PEKAŘSTVÍ PERNÍČEK pekárna slané sladké delikatesy k tomu
P14 Roznětínský David KERAMICKÁ DÍLNA ROZNĚTINSKÝ keramika
P29 Sajvera Tomáš KERAMIKA TOMÁŠ SAJVERA keramika
B8 Samek Jaroslav SÝRÁRNA SAMEK sýry a delikatesy z Francie
L4 Sekerešová Gabriela KERAMISEK keramika
P12 P12a Shesták Hanna SHESTAK ŘEMESLO košíkář ručně foukané sklo
L45 Schamrayeu Aliaksandr SASCHAR zahradník maliny sazenice
L39 Sléhová Zuzana – Třešňáková Petra SLEHA DESIGN – KERAMIKA TŘEŠŇÁKOVÁ umělecké zpracování dřevo kov sklo hedvábí keramika
11A Slepánek Alois KARTÁČNICTVÍ SLEPÁNEK kartáčnictví
79 Smržík Štefan DROTÁRSVO A KOVÁČSTVO SMRŽÍK drátenictví
67A Souček Jan RUČNÍ TKANÍ ruční tkaní
Wa Soukup Alexandr KERAMIKA ALEXANDR SOUKUP keramika ukázka točení na kruhu
S1 Soukupová Dana DRÁTENICTVÍ SOUKUPOVÁ drátenictví
P21 Stodůlková Lenka KERAMIKA LENKA STODŮLKOVÁ keramika
47A Straková Zuzana ZU STRAKOVÁ keramika
71A Strejcová Janková  Vendula VENDULA STREJCOVÁ KVĚTINY sušené květiny aranžování
40 Strnad David KERAMICKÝ ATELIÉR STRNAD keramika
L34 Strunová Gebrt Květuše KERAMIKA STRUNOVI keramika
J4 Syrovátková Katka DRÁTKOVÁNÍ KATKA drátkování korálky
B3 Sziffer Peti SZIFFER FLOWER sušené květiny ovoce dekor
L19 Šafr Jaroslav KERAMIKA ŠAFR JAROSLAV keramika
L17 Šanderová Adamčíková Helena ATELIÉR HAD batika malba oděvy doplňky
53A Šebesta Karel KERAMIKA KAREL ŠEBESTA keramika
67 Šedovi Barbora a Jan ATELIÉR ZVONAŘE A HRNČÍŘKY zvony keramika porcelán
P25 Šenkyříková Ludmila LUDMILA SENKY autorský porcelán a keramika
49A Šimčíková Martina AL.MA keramické šperky a jiné
59 Šmídová Šárka DEKORDREVO dřevěné výrobky truhličky
P1 Šmoldas David KERAMIKA ŠMOLDASOVI keramika
F5 Štěpánek Petr KERAT KERAMIKA keramika
9 Šteinbachová Kateřina CAFE ČURIFINDA káva limonády horká čokoláda
L3 Šubrtová Soňa RYBY NA GRILLU grill ryby na dřevě
P10 Šumová Alena UMĚ, ŠUMOVÁ ALENA keramika
N Tilajcsiková Zuzana KOŠÍKÁŘSTVÍ ZUZANA TILAJCSIKOVÁ košíkářtví
O9 Tomší Ivana KERAMIKA IVANA TOMŠÍ keramika
O13 Tůma David DAGFARI výrobky z paroží kosti dřeva a kovů
L6 Tvaroh Petr KERAMIKA PETR TVAROH keramika
J7 J8 Tvrdíková Žaneta PEKÁRNA TVRDÍKOVÁ perníčky zdravé sušenky koláčky mrkvánky
K6 Týmal Stanislav KERAMIKA STANISLAV TÝMAL keramika a porcelán
1  2 Uhlířovi Petr a Juryška KERAMIKA Z PODLOUBÍ keramika ukázka točení na kruhu
B Vacková Edita STAROČEŠTÍ KRČMÁŘI staročeská kuchyně grill
47 Vágnerovi Marta a Tomáš KERAMIKA DOMLEJNA keramika
23 Vaňačová Markéta KERAMICKÝ ATELIER ŠPALÍČEK keramika
75A Vařilová Dana ODĚVY VAŘILOVÁ DANA tkané oděvy z ručně předené ovčí vlny
P35 Večeřová Ludmila KERAMIKA VEČEŘOVÁ keramika
17 Vetengl Miloš ATELIER VETENGL šperky kované z chirurgické oceli drátované šperky
T Veverka Lukáš VINAŘSTVÍ VEVERKA vinařství
L30 Vítek Jan KERAMIKA JAN VÍTEK keramika
13A Vlasáková Mládková Marie UŠITO V BORKU textilní tvorba ubrusy prostírání zástěry
31A Vlková Katka KERAMIKA KATKA keramika
S7 Voborský Milan KERAMIKA VOBORSKÝ keramika
Y Vondrák Luděk VINAŘSTVÍ VONDRÁK vinařství
63 Vorel František KAMENICTVÍ FRANTIŠEK VOREL ruční zpracování kamene šperky bytové doplňky
27A Vostruhová Barbora BRU CERAMICS keramika
S1a Vujovič Drago DRAGO VUJOVIČ ŠPERK drátované šperky se jmény na počkání
35 Zatloukalová Miloslava MILOSLAVA ZATLOUKALOVÁ lýko šustí dekorace ručně tkané koberečky
H Žďárský Rostislav HUDEBNÍ NÁSTROJE ŽĎÁRSKÝ výroba hudebních nástrojů
51A Žufníček Jan CÍNOVÉ FIGURKY cínové figurky

Informace pro vás

Občerstvení
místní berounské restaurace najdete na našem FB:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=hrncirsketrhy.beroun&set=a.4204539212936336

Těšíme se na vás v Berouně!
Náš Infostánek najdete opět na travnaté ploše Husova nám a u pizzerie GIOSEFFE. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Na viděnou !
Vaše Hrnčířské a řemeslné trhy Beroun

 

Hrnčířské trhy Beroun

Kontakty

Vladimír Izbický
zakladatel akce, PR
vladimir.izbicky@seznam.cz

Jolana Schofieldová Izbická
koordinátorka akce, produkce
izbicka@volny.cz

Pořadatelský tým

htberoun@seznam.cz